УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ, ЕРГОТЕРАПІЇ В МІЖНАРОДНОМУ СЕМІНАРІ В SILESIAN UNIVERSITY OF TECHNOLOGY (ПОЛЬЩА)

26 червня 2021 року в рамках Міжнародного проекту Erasmus + «SMARTherapy+ project», професор кафедри фізичної терапії, ерготерапії Микола Майструк, доцентка кафедри Інна Солтик, та старші викладачі Наталія Вольєва та Людмила Басенко взяли активну участь у он-лайн семінарі на тему «Smart learning for gait physiotherapy – a standardized tool for health higher education in Europe», який проходив в Польщі.

Наші викладачі готували доповіді на теми: «Classification of Adriano Ferrari’s dysplasia. Perspective of gait», «Physical activity in physical therapy. The topic includes types of exercises, functional tests, which are used in FT for certain disorders», «Author’s (basic) course of using massage in the practice of a physical therapist», «The choice of means of physical therapy for major pathological abnormalities in the structure and function of the feet». Теми стосувались порушень функції ходи, відновлення ходи у фізичній терапії дітей, відновлення м’язової сили та авторської методики масажу при певних патологіях.

Учасниками семінару виступили викладачі та студенти Silesian University of Technology та University of Bydgoszcz. Студенти Хмельницького національного університету спеціальності 227 фізична терапія, ерготерапія були активними учасниками даного заходу.

Польські колеги відзначили важливість такої співпраці та можливого подальшого обміну інформацією в рамках таких проектів.