УВАГА! УВАГА! УВАГА!!! КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТРЕНЕРІВ-ВИКЛАДАЧІВ

Хмельницький національний університет

ЗАПРОШУЄ

тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл на Курси підвищення кваліфікації тренерів (тренерів-викладачів)  для здобуття першої та другої категорії[1].

Термін навчання з підвищення кваліфікації тренерів (тренерів–викладачів) складає 10 днів (75 академічних годин) з 16-25 квітня 2019 року, вартість навчання складає 940 грн.

В програмі курсів питання програмування процесу підготовки спортсменів; фізичної, техніко-тактичної та психологічної підготовки спортсменів; медико-біологічних аспектів підготовки спортсменів; функціональної діагностики та позатренувальних факторів, що мають значний вплив на підготовку спортсменів. Курси проводяться за спеціалізаціями: циклічні види спорту, спортивні ігри, єдиноборства, швидкісно-силові види спорту. Терміни проведення подальших курсів по мірі формування груп.

Навчальний процес забезпечується висококваліфікованими фахівцями: доцентами, кандидатами наук за фахом, заслуженими тренерами та майстрами спорту міжнародного класу.

Для зарахування слухачем курсів необхідно подати до 10.04.2019 р. на кафедру теорії і методики фізичного виховання і спорту :

• Заяву;
  • Копію документів про освіту;
  • Довідку з місця роботи.

за адресою: м. Хмельницький, вул. Хотовицького, 2.

Більш детальна інформація за телефоном 0677619868

контактні особи:  Дутчак Юрій Васильович.

на сайті кафедри фізичної терапії, ерготерапії http://fte.khmnu.edu.ua

[1] листа Міністерства молоді та спорту України від 12.01.2018 р. №315/4.5

Заява_2019