Від навчання до практики

Цього літа студентки групи ФТ-17-1 Катерина Свинарчук та Олександра Грига разом з проектом  “Inclusive camp” відвідали літні табори, де допомагали дітям з інвалідністю.

Табірні зміни проходили в містах Черкаської області, а саме Сміла та Золотоноша. Студентки працювали з дітками з фізичною та ментальною інвалідностями (порушеннями опорно-рухового апарату та синдромом Дауна), де мали змогу використати всі свої теоретичні знання на практиці. З дітками грали в адаптовані спортивні ігри, навчали їх базовим навичкам самообслуговування та просто насолоджувалися літом. Море емоцій і вражень, колосальний досвід і нові знайомства.

Зміни були спортивними, а родзинкою таборів – доступний для всіх без виключення парк пригод і будь-який вид спорту. У таборах  діти почували себе абсолютно комфортно на сучасній, доступній базі таборів, що оточені мальовничою природою. Дітки активно проводили  час, розважалися та навчилися  чогось нового.

За ці дні малеча  вперше разом з вожатими поекстрималили, знайшли нових друзів, хтось вперше опинився у такому середовищі  однолітків, без батьків. Діти отримали змогу стати більш самостійними та налагоджувати комунікацію з підлітками.

У Катерини та Олександри це був перший досвід роботи з дітьми з інвалідністю, який запам’ятається на все життя! 

        Ми віримо, що наша праця зробила цих дітей щасливішими!