ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

2 жовтня 2024 року здобувачі першого курсу спеціальностей «Фізична терапія» та «Ерготерапія» відвідали відкриту лекцію Володимира МАЛИШЕВСЬКОГО, майора та начальника психологічної групи підтримки персоналу. Захід був організований в рамках дисципліни «Навички спілкування та взаємодії», викладачем якої є Олена ПЕТЯК, доцент кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету.

Лекція була присвячена важливості психологічної підтримки для осіб, які зазнали травм, а також для ветеранів, які потребують комплексної реабілітації. Володимир МАЛИШЕВСЬКИЙ поділився практичними аспектами роботи психолога в умовах реабілітації, підкреслюючи роль емоційної підтримки в процесі відновлення пацієнтів.

Під час лекції було акцентовано на тому, що фахівці з фізичної терапії та ерготерапії повинні володіти не лише клінічними знаннями, а й навичками ефективного спілкування з пацієнтами. Це включає вміння слухати, виявляти емпатію та забезпечувати психологічну підтримку, що є надзвичайно важливим у процесі реабілітації. Цей захід сприяв не лише поглибленню знань здобувачів, а й формуванню у них професійної свідомості, необхідної для ефективної роботи в умовах, де емоційний та психологічний стан пацієнтів відіграє ключову роль у їхньому одужанні.

Висловлюємо вдячність Володимиру МАЛИШЕВСЬКОМУ за змістовну лекцію та сподівається на подальшу співпрацю у підготовці кваліфікованих спеціалістів, здатних надавати всебічну підтримку своїм пацієнтам.

Інформація Олени ПЕТЯК