ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ФІЗИЧНОГО ТЕРАПЕВТА ТА ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

7 вересня 2023 року у спортивній залі навчального корпусу №4 відбулися змагання «Веселі старти» з нагоди відзначення Міжнародного дня фізичного терапевта та Дня фізичної культури і спорту. До програми змагань були включені загальнодоступні вправи та естафети. Взяли участь чотири команди студентів першого курсу факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту, які навчаються за спеціальностями 014 Середня освіта (Фізична культура), 017 Фізична культура і спорт, 227 Терапія та реабілітація.

Збірна команда спеціальності 227 Терапія та реабілітація складалась зі студентів обох навчальних програм, які реалізуються на нашій кафедрі. Змагання пройшли на високо піднесеному емоційному фоні. Студенти збірної команди нашої кафедри, як чудовий злагоджений колектив у запеклому протистоянні вибороли срібні нагороди.

Вітаємо наших першокурсників! Бажаємо залишатися таким ж веселими, заповзятими та досягати все більших перемог!