ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 227 ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ

З 11 травня по 21 травня 2021 року студенти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія: ФТ-17-1 Пасічник Олександр, ФТ-18-1 Форсюк Марина, Нагорний Віталій та Котвицька Вікторія, ФТ-19-1 Тельнюк Ярослав, ФТ-20-1 Паламарчук Євген стали волонтерами-супроводжуючими 10-го ювілейного табору на базі Рекреаційного центру «Берег надії» Громадської організації «Світ без бар’єрів» Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради в селі Головчинці.

Волонтерська діяльність студентів спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія. Хмельницький нацiональний унiверситет

Для студентів це була чудова нагода не тільки активно провести відпочинок, але й набути нових знать у сфері фізичної терапії, ерготерапії. Упродовж 10 днів відбувався регулярний супровід осіб з інвалідністю, моральна і фізична підтримка. Всі брали активну діяльність не лише в допомозі, але й в створені різноманітних інтерактивних розваг. Кожен студент з відповідальністю поставився до всіх обов’язків, які на нього чекали.

Найбільш яскравою подією стало плавання на каяках, яке запам’яталося для всіх. Студенти проявили активну діяльність в тому, що допомагали в підготовці каяків до плавання, та переміщенні і фіксації осіб з інвалідністю на каяках. Для більшості таке плавання було чимось новим та незвичайним.

За свою активність та волонтерську діяльність студенти Хмельницького національного університету отримали подяки та велике задоволення від виконаної роботи.