Всесвітній день фізичної терапії

Напередодні Всесвітнього дня фізичної терапії, колектив кафедри фізичної терапії, ерготерапії Хмельницького національного університету разом з студентами спеціальності 227 фізична терапія, ерготерапія, фізична реабілітація взяли участь в урочистому засіданні кафедри з нагоди професійного свята, яке у Світі відзначається 8 вересня.

З привітальним словом до студентів і професорсько-викладацького складу кафедри звернулася декан гуманітарно-педагогічного факультету Станіславова Людмила Леонідівна. Людмила Леонідівна наголосила на важливості і нагальній потребі на ринку праці фахівців з фізичної терапії, ерготерапії, побажала студентам і викладачам чудових успіхів у професійному становленні.

З привітальним словом з нагоди відзначення Всесвітнього дня фізичної терапії до студентів та викладачів звернувся завідуючий кафедрою фізичної терапії, ерготерапії Базильчук Олег Вікторович. 

Олег Вікторович окреслив нові завдання та перспективи розвитку спеціальності, ознайомив студентів з новою міжнародною програмою  за напрямом Розвиток потенціалу вищої освіти Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ «Developing an Occupatioal Therapy study programme in Ukraine», учасниками якої стала кафедра фізичної терапії, ерготерапії Хмельницького національного університету. Даний проект передбачає модернізацію освітньої програми у сфері ерготерапії в умовах становлення та розвитку спеціальності фізична терапія, ерготерапія в Україні. В умовах проекту передбачено покращення матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу, стажування викладачів та студентів на базі Бельгійського університету VIVES, участь у міжнародних науково-практичних конференціях, семінарах це, у свою чергу, буде сприяти модернізації освітнього процесу підготовки майбутніх фахівців з ерготерапіі як у Хмельницькому національному університеті, так і в Україні загалом.

На подібних заходах зазвичай прийнято підводити певні підсумки досягнутого, відзначати найбільш активних учасників освітнього процесу, що стало не виключенням і цього разу. Викладачами кафедри фізичної терапії, ерготерапії одноголосно було визначено кращих студентів спеціальності, за активну життєву позицію у студентські роки та успішне навчання, а саме:

Волошин Ларису гр.ФР-16-1

Середюк Юлію гр.ФР-16-1

Сівака Вадима гр.ФР-16-1

Свинарчук Катерину гр.ФТЕ-17-1

Григу Олександру гр.ФТЕ-17-1

Павлюка Павла гр.ФТЕ-17-1

Форсюк Марину гр.ФТЕ-18-1

Кращі студенти нагородженні почесними грамотами та призами.

Бажаємо усім нашим студентам гарної життєвої долі та професійної вдачі.