Використовуй свій час з користю! Рівняйся на кращих!

Вітаємо студенток групи ФТ-20-1 факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Хмельницького національного університету спеціальності Фізична терапія, ерготерапія, випускниць курсів масажу, які організовані і успішно працюють з 2019 року, з завершенням професійної практики в Болгарії на базі spa-центру Izmira Spa Deluxe. Практика проходила на Курорті Сонячний Берег у готелі Laguna Park & Aqua Club Hotel.

Герасимчук Дарина, Машук Вікторія та Цілінська Анастасія  протягом весни 2022 року навчалися на курсах масажу, успішно склали практичну та теоретичну частину іспиту, отримали сертифікат, що дало їм змогу цікаво та з користю провести літні канікули і розпочати професійну діяльність, використовуючи отримані знання, практичні навички та професійний досвід. Це доступно кожному студенту нашого університету.

Приєднуйтесь до нас!