ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ» З ДИРЕКТОРОМ «ЦЕНТРУ ЛІКУВАННЯ ХРЕБТА ТА СУГЛОБІВ КІНЕЗІС»

6 лютого 2020 року у залі засідань Вченої ради Хмельницького національного університету відбулась зустріч студентів та викладачів кафедри фізичної терапії, ерготерапії з директором та засновником «Центру лікування хребта та суглобів Кінезіс» Абрамовичем Ігорем Олександровичем. Який прочитав лекцію на тему: «Здоровий спосіб життя».

Особливість цієї лекції полягала в тому, що студенти мали можливість почути актуальну інформацію, так би мовити, «з перших уст» стейкхолдера, який добре обізнаний з особливостями роботи фізичного терапевта та реабілітолога, має сучасний погляд практика, адже він є діючим та провідним фахівцем цієї галузі.

Це найбільш неоціненний досвід, яким Ігор Олександрович безпосередньо поділився зі студентами. Його лекція проходила у формі інтерактивного, вільного спілкування, від якої молодь була у захопленні, до того ж, відповіді на свої запитання, яких було багато, студенти отримували  одразу. Крім цього, майбутні фахівці галузі фізичної терапії, ерготерапії побачили  реальний приклад того, як можна досягнути своєї цілі і вибудувати свій успішний професійний шлях.

Наприкінці зустрічі Ігор Олександрович приязно запросив студентів відвідати «Центр лікування хребта та суглобів Кінезіс» з метою ознайомлення з специфікою роботи у рамках проведення фахової практики та розглянути його, як можливе майбутнє місце працевлаштування.

Наразі була підписана угода про співпрацю між Хмельницьким національним університетом та «Центром лікування хребта та суглобів Кінезіс».