МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями (3 грудня), який був проголошений Генеральною асамблеєю Організації об’єднаних націй на 47 сесії у 1992 році, спортивним клубом, за підтримки кафедр фізичного виховання та здоров’я людини, Обласного центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Управлінням молоді і спорту Хмельницької міської ради з 25 листопада по 2 грудня поточного року був проведений спортивний фестиваль. Спортивний фестиваль проводився з метою залучення осіб, що мають обмеження у стані здоров’я до систематичних занять фізичними вправами та їх соціалізація, а також підвищення рівня знань та навичок студентів напряму підготовки «Здоров’я людини», спеціальностей «Фізична культура і спорт», «Середня освіта», «Фізична реабілітація».
Першим дійством Спортивного фестивалю були змагання Кубку області з футзалу, масових змагань з настільного тенісу та загально фізичної підготовки серед людей з обмеженими можливостями. На урочистому відкритті спортивного фестивалю Віталій Трушев, паралімпійський чемпіон XV Літніх Паралімпійських ігор, що відбувалися в м. Ріо-де-Жанейро з 7 вересня по 18 вересня 2016 року, привітав учасників фестивалю та побажав гідних спортивних перемог, не здаватись за будь-яких умов.

p1150560

p1150559

p1150562
До участі у змаганнях Кубку області з футзалу заявились найсильніші команди області: збірна команда області з футзалу (нозології ОРА), команда Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату (нозології ОРА), дві команди обласної організації УТОГ. Змагання проводились за коловою системою. Ігри відзначались великою напругою та безкомпромісністю. Очікувано, збірна команда області з футзалу перемогла всіх своїх опонентів та посіла перше місце і отримала Кубок Хмельницької області. Другою була команда Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату, третьою – команда УТОГ-1, четвертою – УТОГ-2. Всі учасники змагань з настільного тенісу, загально фізичної підготовки були визнані переможцями, переможцями над своїми недугами та нагороджені солодкими призами від Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.

p1150565

p1150568

p1150569

Другим заходом Спортивного фестивалю був турнір з сидячого волейболу серед студентів напряму підготовки «Здоров’я людини», спеціальностей «Фізична культура і спорт», «Середня освіта», «Фізична реабілітація». Змагання проводились серед змішаних команд, що були сформовані з академічни%D