Успішний виступ студентів-веслувальників на чемпіонаті України

На веслувальному каналі у місті Дніпро з 17 по 23 травня пройшов чемпіонат України серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное. Збірну команду Хмельницької області представляли студенти Хмельницького національного університету факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем Козлов Богдан група КІ-15-1, Музичук Олександр група КІ-17-1, Кривошия Назар група КНІТ-16-1 та студент групи ЕТм-17-1 факультету інженерної механіки Черкас Микола.

Найкраще виступив Козлов Богдан. Він серед молоді  віком до 23 років у збірному екіпажі каное-четвірки на дистанції 1000 метрів став чемпіоном України, та виступаючи поза конкурсом на дистанції 500 метрів виборов перше місце і на дистанції 200 метрів – друге.

У змаганнях юніорів Музичук Олександр у складі каное-двійки на дистанції 5000 метрів виборов срібну нагороду.

Достойно виступили наші байдарочники Черкас Микола та Кривошия Назар, змагаючись у двійці та четвірці на дистанціях 200 та 500 метрів посіли відповідно п’яте та сьоме місця.

На фото : Козлов Богдан перший з права у білій футболці

На фото : першим номером у каное стоїть Музичук Олександр

На фото : перший з ліва Музичук Олександр.

Слід відмітити, що на цих змаганнях не виступав Алтухов Павло, студент гр. МНз-13-1, який готується до Чемпіонату світу та Європи серед дорослих у складі збірної команди України.

Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я, успіхів у навчанні та на водних доріжках.