КУБОК КАФЕДРИ З ФУТЗАЛУ – РОЗІГРАНО

До відзначення Міжнародного дня студента у спортивному комплексі університету, 5-8 листопада поточного року, були проведені змагання «Кубок кафедри теорії і методики фізичного вихованні спорту з футзалу». Приємно відзначити, що даний захід проводиться в друге. До участі у змаганнях заявись команди, що були сформовані з академічних груп спеціальностей «Фізична культура і спорт» та «Середня освіта (фізична культура)».

Змагання проводились за змішаною системою, попередні матчі проводились у двох підгрупах, які були сформовані за результатами жеребкування, в групі А змагались майбутні тренери, а у групі Б – майбутні вчителі.

У матчі за бронзові нагороди зустрічались команди академічних груп ФКС-16 та СОФК-16, перемогу святкували тренери, у матчі  за перше місце між командами ФКС-17 та СОФК-17 перемогли також тренери. Володарем Кубка кафедри теорії і методики фізичного виховання 2018 року стала команда академічної групи ФКС-17. Всі гравці команд призерів турніру були нагороджені грамотами та медалями.

З метою отримання практичних навичок суддівства турнір обслуговували студенти.

Сподіваємось, що проведений турнір сприятиме згуртуванню академічних груп та підвищенню рівня професійних навичок майбутніх працівників сфери фізичної культури і спорту.