Міжнародний день студентського спорту

Щороку 20 вересня у світі відзначається міжнародний день студентського спорту. Головною особливістю відзначення цього свята в нашій країні стало проведення масового флеш-мобу з підтягування на перекладині. Рівно о 12-30 в кожному навчальному закладі вищої освіти студенти та викладачі мали одночасно виконати підтягування на перекладині.

 

До відзначення цього свята долучився і наш університет. Участь у змаганнях взяли студенти групи ФКС-18, ФКС-17, СОФК-18, СОФК-17, ФТ-17, студенти першого курсу факультету інженерної механіки, викладачі кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту, кафедри здоров’я людини та інші студенти. З вітальними словами звернулись до учасників змагань завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Олександр Солтик, заступник начальника обласного центру фізичного виховання учнівської молоді, Анатолій Бурчак, голова спортивного клубу університету Олександр Мозолюк.

Окрім змагань з підтягування на перекладині, в яких виборювали першість лише чоловіки, були проведено змагання з бігу на 100 метрів, де змагались також і дівчата. Додатковим стимулом до участі у змаганнях були солодкі подарунки, які надало Хмельницьке відділення комітету фізичного виховання МОНУ.

 

Загалом за вдалі старти було нагороджено кращих студентів з бігу на 100 м. і підтягування на перекладині:

Біг 100 м. (чоловіки):

1 місце: Пасічник Владислав гр. ФКС-18-1

2 місце: Тимцясь Олександр гр. СОФК-17-1

3 місце: Качановецький Денис гр. ПМТ-17-1

Біг 100 м. (жінки):

1 місце: Гулевата Юлія гр. СОФК-18-1

2 місце: Кушнір Ірина гр. ФКС-18-1

3 місце: Грига Олександра гр. ФТ-17-1

Підтягування на перекладині:

1 місце: Шеремета Олег гр. МБм-18-1

2 місце: Шарабуряк Андрій гр. АМ-18-1

3 місце: Требусь Олександр гр. ПМТ-18-1

Хоч не усім вдалось перемогти на цих змаганнях, проте своїм виступом кожен учасник зробив внесок у розвиток масового спорту, популяризацію та пропаганду здорового способу життя.

 

Окрім масових стартів, в яких взяли участь студенти, 20 вересня 2018 було дано початок 14 літній Універсіаді України. На цих відповідальних змаганнях братимуть участь і наші студенти з багатьох видів спорту: волейбол (чоловіки), футбол (чоловіки), волейбол (жінки), теніс настільний, регбі-7 (чоловіки, жінки), легка атлетика.

Сподіваємось, що наступні старти будуть успішними для наших студентів, де вони зможуть гідно захистити честь Хмельницького національного університету.