Веслувальний марафон

На мальовничій річці Південний Буг у місті Вінниця  з 01 по 03 червня пройшов чемпіонат України з веслування на байдарках і каное на марафонські дистанції, присвячений пам’яті воїну – спортсмену Ігорю Присяжнюку.

На цих змаганнях брали участь найсильніші веслувальники-марафонці з усієї України. У складі збірної команди Хмельницької області виступили два студенти Хмельницького національного Університету факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем Музичук Олександр студент групи КІ-17-1 і Кривошия Назар КНІТ-16-1. Найкраще виступив Олександр, він в перший день змагань у каное-одиночці на дистанції 18000 метрів серед юніорів виборов бронзову нагороду, а у наступний день у каное-двійці на цій же дистанції, разом із напарником з м. Дубно (Рівненської області) Анфьоровим Костянтином здобув срібну медаль. Виступаючи у байдарці-двійці на дистанції 32000 метрів серед дорослих Кривошия Назар в напруженій боротьбі посів шосте місце.

На фото : Музичук Олександр

На фото : праворуч Музичук Олександр з напарником по каное-двійці.

Бажаємо міцного здоров’я і подальших успіхів нашим веслувальникам.