Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018»

З метою популяризації фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я населення у всіх регіонах України 1 червня відбувся Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018».

До проведення цієї акції активно долучилися студенти та викладачі Хмельницького національного університету.

Рівно об 11 годині на центральному стадіоні м.Хмельницького було дано старт. Понад 50 студентів Хмельницького національного університету спеціальностей «Здоров’я людини», «Фізична реабілітація», «Фізична терапія, ерготерапія», «Фізична культура і спорт» і «Середня освіта (фізична культура)», які за станом здоров’я були допущені до забігу, та викладачі кафедри здоров’я людини та кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту здійснили масовий забіг.

Разом із позитивними емоціями, які отримали учасники забігу, були виявлені кращі бігуни серед юнаків та дівчат.

Так, перемогу серед юнаків здобули:

І місце – Олійник Віталій, студент групи СОФКм-17-1

ІІ місце – Шупта Ігор, студент групи СОФК-17-1

ІІІ місце – Кучеревич Владислав, студент групи СОФК-17-1

Серед дівчат:

ІІ місце – Гаврилюк Ольга, студентка групи ЗЛ-15-1

ІІІ місце – Кізюн Юлія, студентка групи ФР-16-1

Переможцем стала Чопик Анна, донька доцента кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Чопик Т.В., яка була не лише найшвидшою, а й виявилася наймолодшою учасницею забігу.

Окрему нагороду отримав старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Садовий О.Б. в категорії найдосвідченіший учасник пробігу.

Гарною танцювальною програмою привітав учасників пробігу художній колектив від Центру культури і мистецтв Хмельницького національного університету.

Також до привітань та нагородження учасників долучився перший проректор Хмельницького національного університету, професор Войнаренко М.П.

Сподіваємось, щоподібні акції матимуть продовження, сприятимуть розвитку сфери фізичної культури і спорту та популяризації здорового способу життя. Бажаємо усім міцного здоров’я, успіхів та подальших життєвих перемог.