Випускники спеціальності «Здоров’я людини» по особливому відзначили свято вручення дипломів

Ось і настала така жадана і довгоочікувана мить. В малому залі засідань вченою ради Хмельницького національного університету відбулися урочистості з приводу завершення навчання бакалаврів та отримання документів про здобуття вищої освіти за напрямом підготовки здоров’я людини.                      В цьому році успішно завершили навчання і стали повноцінними висококваліфікованими фахівцями 31особа. Важливо зазначити, що окрім основної кваліфікації фахівця з фізичної реабілітації, випускники отримали ще додаткову кваліфікацію – фітнес тренер.

          До святкового урочистого зібрання долучилась переважна більшість викладачів кафедри здоров’я людини та кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту, що упродовж чотирьох років старанно навчали студентів, передавали свої знання і досвід. З теплими і щирими вітальними словами звернулась до випускників декан гуманітарно-педагогічного факультету Станіславова Людмила Леонідівна. До вітань приєднались засновник спеціальності Свіргунець Є.М., завідувачі випускових кафедр Базильчук О.В., Солтик О.О., куратор групи Кірдан Т.В. та інші викладачі.

Зворушливі спогади та позитивні емоції викликав перегляд відео з цікавими студентськими роками навчання.

Окрім традиційного вручення дипломів випускники були відзначені почесними грамотами за особливі досягнення у спорті, навчанні, громадському житті університету.

 Святковий торт, плакат з побажаннями викладачів і студентів, літаючі кульки і звичайно велике спільне фото було на завершенні урочистостей. Усі кульки здійнялись високо в небо, в напрямку півдня, несучи загадані студентські мрії і побажання.

Від усього професорсько-викладацького колективу бажаємо нашим випускникам професійного зростання, життєвих успіхів, щасливої долі!