ВДАЛИЙ ВИСТУП СТУДЕНТІВ-ПАУЕРЛІФТЕРІВ НА КУБКУ СВІТУ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ВНЗ

Цими днями з 9.07 по 14.07.2018 року у місті Плзень (Чехія) проходив чемпіонат світу з пауерліфтингу серед закладів вищої освіти.

Україну представляли лише студенти Хмельницького національного університету Щавінська Тетяна та Яржемський Вадим, вихованці тренера-викладача кафедри теорії і методики фізичного виховання Віктора Цісара.

І вже в перший день змагань Тетяна продовжила свою тріумфальну серію перемог на світових помостах! Спортсменка не поступилась суперницям у жодній з трьох вправ та виборола титул чемпіонки світу у сумі триборства та зібрала всі «малі» золоті медалі! Результат – 110 кг у присіданні, 82,5 кг у жимі лежачи та 140 кг у становій тязі. Вагова категорія до 47 кг!

Хочеться ще раз наголосити, що це вже третій світовий титул Тетяни за останні два місяці: Чемпіонка світу з класичного жиму лежачи (Фінляндія), Чемпіонка світу з класичного пауерліфтингу серед юніорок (Канада) і нещодавнім виступом студентка Хмельницького національного університету вкотре підтвердила своє лідерство на світових форумах.

Золотий почин Щавінської Тетяни підтримав Яржемський Вадим, здобувши бронзову нагороду кубку зібрав у сумі триборства – 612,5 кг Так, студент групи ФКС-16 у ваговій категорії до 74 кг, виборов, також, дві нагороди в окремих вправах: срібна медаль у присіданні, з результатом – 220 кг та золото у жимі – 162,5 кг.

А тріумфальною крапкою для збірної України за підсумком став титул абсолютної чемпіонки кубку світу Щавінської Тетяни!

Вітаємо спортсменів та тренера з чудовими здобутками! Бажаємо успішного навчання та подальших вдалих спортивних стартів!