Блискучий виступ студентки групи СОФКм-17-1 Тетяни Щавінської на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу

З 6 по 17 червня в місті Калгарі (Канада) проходив Чемпіонат Світу з класичного пауерліфтингу. Пауерліфтинг – силовий вид спорту, в якому учасники підіймають штангу. Також пауерліфтинґ, називають силовим триборством. Пов’язано це з тим, що у програму змагань входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, і тяга штанги. Окрім визначення результатів по кожній вправі додатково підводять підсумок за сумою усіх трьох виступів. Загалом на цих змаганнях розігрувались чотири комплекти нагород.

На найголовніших змаганнях року взяли участь в категорії юніори студентка групи СОФКм-17-1 Щавінська Тетяна та її тренер, викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Цісар Віктор Вікторович.

Гарний результат показала Тетяна у першій вправ – присідання зі штангою. Змагаючись у ваговій категорії до 47 кг їй вдалось підняти вагу 112,5 кг, що дозволило стати бронзовим призером змагань.

Ще більш успішно Тетяна виступила в наступних видах програми змагань з пауерліфтингу. Так, нашій спортсменці не було рівних у  другій вправі – жиму лежачи. Тетяна вижавши вагу 83 кг не лише здобула впевнену перемогу, а і встановила 2 світових рекорди. У третій вправі – становій тязі наша спортсменка, підійнявши штангу вагою 142 кг, знову виборола першу сходинку п’єдесталу. Такий чудовий результат дозволив стати Тетяні також чемпіоном і за сумою трьох вправ, встановивши при цьому юніорський рекорд Європи.

У підсумку студентка групи СОФКм-17-1 Щавінська Тетяна принесла у скарбничку Української команди 1 бронзову нагороду і 3 золотих.

Колективи кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту, кафедри здоров’я людини, спортивного клубу, вітають Щавінську Тетяну та її тренера Цісара Віктора Вікторовича з чудовим виступом та бажають подальших успішних стартів та вагомих спортивних перемог!