У Міжнародний день здоров’я з ініціативи Хмельницького обласного відділення Національного Олімпійського комітету України за підтримки Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, 7 квітня в актовій залі університету був проведений Обласний історичний брейн-ринг «Олімпізм та сучасність» серед студентів ВНЗ ІІІ-IV р.а. напрямів підготовки «Здоров’я людини», «Фізичне виховання».
Захід проводився за методичної та організаційної допомоги кафедр здоров’я людини та фізичного виховання нашого університету.
Учасниками були переможці І етапу, який проводився у вищих навчальних закладах області, а саме:
Кам’янець-Подільському національному університеті;
Хмельницькому національному університеті;
Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна».
На урочистому відкритті з вітальними словами виступили проректор з науково-педагогічної роботи ХНУ, професор М. П. Войнаренко та начальник управління молоді та спорту Хмельницької ОДА І. О. Мерлені, які побажали учасникам чесної та безкомпромісної боротьби.
Для налаштування учасників та глядачів до брейн-рингу організаторами була проведена інтелектуальна розминка, переможцям якої було вручено інформаційно-довідкове видання «Олімпійські призери: Хмельницька область».
Першими за ігрові столи, згідно з жеребкуванням, були запрошені команди Хмельницького національного університету (команда сформована зі студентів групи ЗЛ-12) та Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна».
Наша команда впевнено переграла своїх опонентів з рахунком 10:0. У другій грі наша команда зустрічалась з командою Кам’янець-Подільського національного університету. З перших запитань лідерство захопила команда гостей (2:0). Наступні запитання були за нашою командою (2:2). Фортуна почергово поверталась обличчям то до однієї, то до іншої команди. Перед 7 запитанням рахунок був 3:3, а в подальшому команда гостей була більш спритнішою в натисканні кнопки, у підсумку – 6:4 на користь команди з міста над Смотричем.
У третій грі з рахунком 9:0 команда Кам’янець-Подільського національного університету впевнено перемогла команду Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна».
На завершення брейн-рингу університетський театр пісні «Сузір’я» привітав учасників та гостей піснею «Козацька похідна».
Дипломами та медалями переможців та призерів нагородила чемпіонка Ігор ХХVІІІ Олімпіади Ірина Мерлені.
Кубок Хмельницького обласного відділення НОК України поїхав до Кам’янець-Подільського.