Здоров’я – не все,
але все без здоров’я – ніщо.
Сократ

До відзначення Всесвітнього дня здоров’я студентами напряму підготовки «Здоров’я людини» у вестибюлі навчального корпусу №4 університету 6 квітня поточного року була проведена інформаційна акція «Що Ти знаєш про здоров’я?». Мета даної акції вдосконалити знання студентів про здоров’я та залучити їх до систематичних занять фізичними вправами. Проведення акції проводилось під патронатом Спортивного клубу університету та Спортивного клубу «Miami Beach».
Проведення інформаційної акції здійснювалося шляхом роздачі флаєрів, на яких були зазначені питання стосовно здоров’я, на вході у навчальні корпуси 3 та 4 під час перерв між навчальними заняттями. Флаєра роздавались як студентам так і професорсько-викладацькому складу університету.
Проведення інформаційної акції «Що Ти знаєш про здоров’я?» зацікавило студентів.
Відповіді на запропоновані питання учасники акції надавали адміністраторам, у випадку правильної відповіді учаснику вручався сертифікат на одне фізкультурно-оздоровче заняття у тренажерному залі Спортивного клубу «Miami Beach» або у залі аеробіки спортивного клубу.
Загалом до участі в інформаційній акції долучилось 150 учасників, з яких 50 надали правильні відповіді та отримали обіцяний подарунок.
Організаційний комітет сподівається, що проведення акції стимулювало студентів університету до ведення здорового способу життя.